Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Eyüp Sultan Nakliyat

Eyüp Sultan Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe kaliteli çalışmaları ile dikkat çeken Eyüp Sultan evden eve nakliyat firmaları, yenilenen hizmet aşanları ile müşterilerini memnun edici faaliyetler gerçekleştirmektedir. Ev, ofis taşıma ve eşya depolama alanlarında faaliyet göstermektedir Eşyalarınızın zarar görmemesi için sigortalı taşımacılığı uygulayan Eyüp Sultan eşya depolama hizmetinde özenli davranmaktadır.Mutfak eşyaları da dahil olmak üzere tüm paketleme işlemleri taşıma firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşteri isteğine göre müşteriler tarafından da paketlemenin yapılması mümkün kılınmaktadır.

KISA SÜREDE VE ZAHMETSİZ TAŞIMA

Özel eşyalarınızın ve özellikle kıyafetlerin paketlenmesi; kolay yerleştirme ve temizlik açısından müşterilere bırakılmaktadır. Taşıma konusunda hassas olduğunuz durumlarda belirtmeniz halinde Eyüp Sultan ev taşıma personelleri bu konularda hassasiyet göstermektedir.

Ev taşımanın yanı sıra faaliyet gösterilen depolama ve Eyüp Sultan ofis taşıma hizmetleri için eşyaların büyüklük özelliklerine göre uygun araçlar seçilmektedir. Depolama alanları kamera sistemleri be güvenlikler gözetiminde bulundurularak 24 saat kayıt altında tutulmaktadır. Ekonomik açıdan uygun ve hizmet standardı üst düzey koşullarda gerçekleştirilerek müşterilerin memnun edilmesi sağlanmaktadır.

Teklif İste
Biz size ulaşalım