Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat yıllardır kullandığınız eşyalarınızı değiştirmek istiyorsunuz fakat bu kadar küçük eşyaları nasıl taşıtabiliriz mi diyorsunuz? Son dönemlerde taşımacılık firmalarının hizmetleri arasında yer alan para taşıma ile mümkündür. Evinizden alacağımız eşyalarınız az ya da çok fark etmeksizin istediğiniz yere taşımak firma olarak hizmetlerimizin arasındadır.

Eyüp parça eşya taşıma ile istediğiniz eşyalarınızı yazlığınıza, bağ evinize, yakın bir akrabanıza taşıyabiliriz. Sizi memnun etmek firma olarak vizyonumuzdur. Taşıma sırasında asla sizden bir ücret ya da kaparo istemek asla tasvip etmediğimiz bir olaydır. İş bitiminde hak edilen ücreti takdim etmeniz yeterlidir. Firma olarak her zaman size sunduğumuz hizmet daha ön plandadır. Sonrasında da hak edilen ücret kısmı gelir.
Firmamızın taşıma ekibi son derece profesyonel olarak hizmet vermektedir.

EŞYALARINIZ KIYMETLİ İSE; FİRMAMIZI ARAYIN

Eşyaların kırılma durumuna göre paketlemelerinin yapılması ve araca yerleştirilmesi gibi tüm olanaklar kaliteli bir şekilde size sunulmaktadır. Asla memnun kalmama gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Aksine firmamıza iş bitiminde teşekkür dahi edersiniz. Parça eşya taşıma hizmeti firmamızın en ekonomik taşıma hizmeti olup kısa sürede eşyalar varacağı yere teslim edilmeye çalışılmaktadır.

Firmamızın kaliteli hizmetini sizde görmek ve eşyalarınızı taşıtmak isterseniz internet ortamında yer alan irtibat numaramızı çevirmeniz yeterlidir. Referansımızın hizmet verdiğimiz müşteriler olması büyüyerek kurumsal hizmet vermemizi kolaylaştırmaktadır. Eyüp parça eşya taşıma hizmeti son yıllarda özellikle öğrenci evlerine taşınan parça eşyalar ile popüler hale gelmiştir. Tüm nakliye firmalarının da hizmetleri arasında yer almıştır.

Teklif İste
Biz size ulaşalım