Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Evliya Çelebi Nakliyat

Evliya Çelebi Nakliyat

Taşınmak için günler öncesinden telaşeye girip eşyalarınızı paketlemeyip biran önce taşınmak isterseniz. Günümüzde nakliye firmaları bu telaşenizi ortadan kaldıracak hizmetleriyle size kolaylık sağlar. Evliya Çelebi ev taşıma hizmetimiz beklentilerinizin üstünde bir hizmet olup bu kadar telaşenizin yersiz olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Evden eve nakliyat firmamızı tercih ettikten sonra evinizden sadece özel eşyalarınızı alıp eşya paketleme hizmetimizi uzaktan seyredebilirsiniz. Evliya Çelebi ofis taşıma hizmetimiz de bir o kadar uzman kişilerle hizmet vermekteyiz. Sorunsuz bir nakliye hizmetinden yararlanmak isterseniz firmamızla mutlaka tanışmalısınız. Güler yüzlü bir o kadar profesyonel kadromuz sizi memnun etmeyi amaçlar. Evliya Çelebi eşya taşıma hizmetimizde amacımız kısa sürede hasarsız bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz konuma taşımaktır.

NAKLİYE FİRMALARINDA KURUMSAL OLMASININ AVANTAJLARI

Eşyalarınızın fazla olan kısmını ya da sonra kullanırım dediğiniz kısmını Evliya Çelebi eşya depolama alanlarımızda sizin yerinize muhafaza edebiliriz. Eşyalarınızı teslim alırken teslim tutanağı düzenleyip teslim ederken de bu tutanağı imzalatarak karışıklığa neden olmayı engelleriz. Eşyalarınızı sizden daha iyi bir şekilde muhafaza edeceğimizden emin olabilirsiniz. Evliya Çelebi evden eve nakliyat olarak kurumsal hizmet verdiğimiz ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuza daha yakından şahit olabilirsiniz.

Teklif İste
Biz size ulaşalım