Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ev Taşıma

Ev taşıma işleri aslında dıştan göründüğü gibi kolay bir iş değildir, bir evi taşımak her şeyden önce tecrübe ve emek ister eğer bir yerden bir yere eşyalarınızı taşıyorsanız kesinlikle bir nakliye firmasından bilgi alın yada bir nakliye firması ile çalışın, bu konuda istanbul ev taşıma firmaları daha deneyimi ve profesyonel, çalışmalar ile eşyalarınızı daha hızlı ve güvenli naklederler.

Ev taşıma alanında çok firma ile karşılaşabilirsiniz özellikle İstanbul ilinde bir çok nakliye firmasından farklı farklı fiyatlar alırsınız fakat şöyle bir şeyde var ki, Evden eve nakliyat işi, her şeyden önce özen ve titizlik isteyen bir iştir yani her firmanız çalışma sitili farklıdır, kötülemek gibi olmasın çoğu ucuz çalışan firmalardan pek kaliteli taşıma hizmeti alındığını söylenemez. İyi bir hizmet almak için kesinlikle kaliteli bir firma seçin arkını göreceksiniz.

Ev taşımacılığı işleri nasıl yapılmalı?

Öncelikle bir evi taşırken dikkat etmeniz gereken şeylerden en önemlisi paketlemede kullanılan malzemeler, ve koliler olmalıdır, paketlemede kullanılan malzemenin  hijyenik olması eşyalarınız hem daha hijyenik taşınmasını hemde sizin sağlığınız için önemlidir.

Eşyaları taşırken öncelikle her şeyin insan gücüne göre ağırlığı ve büyüklüğü ayarlanması şattır hem taşımada kolaylık sağlanır hemde eşyanın daha sağlıklı taşınmasını sağlar.

Eşyaların paketlenmesinde öncelikle tek kullanımlık sitreç ile öncede paketlenmeli daha sonra kırılma ve çizilmeler için kalın pat patlar ile en ufak bir yeri bile açık bırakılmadan ambalajlanması taşımada şarttır.

Kırılacak eşyalarınız hijyenik açısından karton koli kullanılmalı varel ve benzeri şeylerden kaçınmalı, kırılacak eşyalar tek tek beyaz kağıtlar ile tek bir tanesi bile açık bırakılmadan sarılmalıdır.

Anahtar Kelimlerimiz

İstanbul ev taşıma

Şehir içi ev taşıma

Şehirler arası ev taşıma

Şurumsal ev taşıma

Ev taşıma şirketleri & firmaları

Ev taşıma fiyatları & ücretleri

Sigortalı ev taşımaofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat