Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Bazı evden eve nakliyat hizmetlerinde çok az eşya taşınması da istenebilmektedir. Firmamız tarafından sunulan parça eşya taşıma işleminde bu durumda göre bir hizmet yapılanmamızda bulunmaktadır. Çok daha küçük araçlar ile eşyaların taşınması sağlanmaktadır. Firmamız tarafından sunulan Esenyurt parça eşya taşıma işlemlerinde paketleme işlemi de ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Kırılabilir riske sahip eşyaların paketlenmesinde belli hususlara dikkat edilmektedir. Ayrıca kolilemeye ihtiyaç duyulan eşyaların taşınması da mümkündür. Bununla birlikte eşyanın sahip olduğu özelliklere göre demonte ve monte işlemleri de olabilmektedir.

PARÇA EŞYA TAŞIMADA ÖNEMLİ HUSUSLAR

Kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan kurumsal firmamızda ekiplerimiz her türlü monte işlemi yapmaktadır. İstenmesi halinde Esenyurt parça eşya taşıma işleminde birçok seçenekte değerlendirilebilir. Nakliye hizmetlerinden birisi olan parça eşya taşımada eşyanın çokluğu önemlidir. Seçilecek birçok husus buna bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından makul fiyatlarda sunulan parça eşya taşınmasında ambalajlama da önemlidir. Çünkü araca yerleştirilmesinden sonra kırılma ihtimali bulunmasından dolayı kaliteli malzeme kullanılmaktadır.

Birçok firmada olduğu gibi naylon poşet, battaniye ya da çarşaf kullanımı söz konusu değildir. Bununla birlikte eşyaların taşınmasında vuruk. Kırık, çatlak, çizilme gibi bir oluşumun olmaması içinde köşe bölümleri ve çıkık yerleri dikkatli bir şekilde sarılmaktadır. Böylelikle ekibimiz tarafından binadan indirilmesi ya da çıkartılması süresince hiçbir zarar almamaktadır. Parça eşya taşıma işlemlerinde bir diğer önemli hususta mesafedir. Son derece dürüst ve güvenilir olan firmamızda herhangi bir fiyat arttırma mücadelesi de olmamaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat