Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Esenyalı Nakliyat

Esenyalı Nakliyat

Önemli semtlerden Esenyalı evden eve nakliyat hizmetleri sunduğumuz bölgelerin başında gelmektedir. Deneyimli kişilerden oluşan ekiplerimiz ile sunulan hizmetlerimizde kalite standartları üst seviyede olmaktadır. Sadece taşımacılık değil aynı zamanda, Esenyalı ev taşıma işlemlerinde paketleme, ambalajlama, kolileme gibi hususlarda firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Eşyaların zarar görmemesi için AB standartlarına sahip ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Bununla birlikte kırılabilir olan ürünlerin köşe bölümlerine yumuşak malzemeler konulmaktadır. Eşyaların taşınması sırasında hiçbir zarar almaması böylelikle sağlanmaktadır.

TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Evden eve nakliyat dışında Esenyalı ofis taşıma işlemlerinden faydalanılması da mümkün olmaktadır. Ofis mobilyalarının demonte ve monte işlemleri ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir. Bunun dışında yüksek plazalarda bulunan ofislerde yapılan taşımacılık işlemlerinde ise asansörlü düzenek imkânı firmamız tarafından sunulmaktadır. Böylelikle çok daha kolay bir şekilde eşyaların indirilmesi mümkün olmakla birlikte zamandan kazanımda sağlanmaktadır.

Her türlü taşımacılık işlemlerinde geniş imkanlar sunan kurumsal firmamız profesyonel anlayışının gerekliliklerini tam olarak yerine getirmektedir. Esenyalı eşya depolama imkanına sahip olmasının yanı sıra eşyaların sigortalarının istenildiği gibi yapılması da firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Teklif İste
Biz size ulaşalım