Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

İlk olarak konuya parça taşımacılık ya da parsiyel taşımacılık hakkında birkaç bilgi vererek başlayalım. Bir araca birden çok eşyanın konularak nakliyesinin gerçekleştirilmesine Parsiyel ya da parça eşya taşımacılığı adı verilir. Parsiyel taşımada maksat ev taşıma fiyatlarını müşteri açısından daha da ekonomik bir hale getirmektir. Sizler de Esenler parça eşya taşıma firmamız ile aynı güzergahta bulunan birden fazla eşyayı tek bir kamyon ile beraber taşıyarak, nakliye işlemlerinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken konulardan biri, pek çok kişinin eşyası tek bir kamyon içinde yer alacağı için eşyaların birbirine karışmaması gerektiğidir. Bu durumda da çalışan kişilerin bu durum üzerinde dikkatli bir şekilde durmaları ve titizlik içerisinde çalışmaları gerekmektedir. Esenler parça eşya taşıma firması olarak bu tarz bir durumla da hiçbir zaman karşılaşmayacağınıza teminat verebiliriz.

Evden eve nakliyat firmamız Esenler parça eşya taşıma alanında Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parça eşya taşıma hizmetini ulaştırmaktadır. Özellikle de yaz mevsiminde, tatil yerlerine gitmekte olan müşterilerimiz bir kamyonu tam dolduramayacak eşyalarını taşıtma isteğinde bulunurlar.

Bu taşımayı ilk olarak Kargo şirketleri ile birlikte yapmaya çalışırlar. Fakat bu durumun bazı sakıncaları yaşandığı gözlenmiştir. Bundan dolayı işi ehline bırakmak en doğrusu olacaktır. Eğer sizler de bizim firmamızdan kaliteli bir hizmet almak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat