Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Emek Nakliyat

İnsanlar genellikle hızlı ve işini baştan sağma yapmayan nakliye şirketi ararken zorlanabilirler fakat Emek evden eve nakliyat firmamıza taşıma işinizi gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. Yaptığımızın her işi her adımı büyük bir kadro ile kararlar vererek atıyoruz. En ufak bir hataya ve plansızlığa izin vermemek adına sizlerle yapmış olduğumuz ekspertiz raporu sayesinde dilediğiniz tüm nakliyat işlerini gerçekleştiririz.

HIZLI EV TAŞIMA; EMEK TAŞIMA

Evden eve nakliyat firmamız bizi aradığınız andan itibaren sizlerle iletişimi kesmeden duruma göre asansörlü taşıma kararı da verir. Dar ve yüksek katlı daireler için asansörlü taşıma sistemimizde yanımızda getirerek eşyalarınızı güvenle taşırız. Ofis taşıma işinde diğer tüm taşıma işlerinde olduğu gibi yine  Emek ofis taşıma’nın güvenli çalışanlarına teslim edebilirsiniz.

Emek semtinde bu işi ne iyi yapan firma olarak sizlere uygun fiyatlı taşımacılık sunuyoruz. Şehir dışına 5 6 ay süreyle gitmeniz durumunda kirada olduğunuz evinize boştan yere kira mı ödüyorsunuz? Emek eşya depolama olarak bu durumu da el atıp eşyalarınızı güvenle depolayacağınız alanları sizlere sunarız.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat