Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Elmalıkent Nakliyat

Evinizi taşıtmanız gerekiyor ve siz halen aklına yatan güvenli bir firma bulamadıysanız yazacaklarım sizleri ilgilendiriyor.  Elmalıkent ev taşıma tüm ev taşıma sorunlarınız için rahatça ve hızlı bir taşıma işi gerçekleştirerek sizlerin rahat bir nefes alması için gece gündüz demeden uğraşır dururuz. Dilerseniz  Elmalıkent ofis taşıma ile merkezde bir ofise taşınırken de bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Yapmış olduğumuz ofis taşıma hizmetimizde bizleri aradığınız andan itibaren ilgili ve istekli bir şekilde davranırız.

GÜVENLİ EŞYA TAŞIMA HİZMETİ

Rakip firmalarda bulamayacağınız bu özelliğimiz sayesinde Elmalıkent eşya taşıma işlemine imza atmış olursunuz. Sizlerin ve bizlerin haklarının güvence altına alınması için sözleşme seçeneğimiz vardır. Bize ulaştığınızda beraber hazırlayacağımız sözleşme sayesinde isterseniz  Elmalıkent eşya depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Dilediğiniz büyüklükteki istediğiniz sayıda ki değerli eşyalarınız firmamız tarafından belirtmiş olduğunuz süre dâhilinde korunarak depolanır. Elmalıkent evden eve nakliyat hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı kalmayıp adresten teslim aldığı eşyaları paketleyerek araçlarına yükler ve adrese teslim ettiklerinde istenilen odaya paketlerini açarak yerleştirme işlemi yaparlar.  Evden eve nakliyat işinde lider şirket.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat