Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ekşioğlu Nakliyat

Zamanınız yok fakat taşınmak zorundasınız. Eşyalarınızı gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz nakliyat firmalarına ulaşarak adres değişikliğinizi yapmak istemektesiniz. Beklentilerin üzerinde hizmetler sunan Ekşioğlu ev taşıma çizgisinden hiçbir şekilde vazgeçmemektedir. Nakliyat sektörüne artan talep doğrultusunda yoğun mesaili çalışan Ekşioğlu ofis taşıma kat sayıları artan yeni binaların tüm katlarına eşyalara en ufak bir zarar dahi vermeden taşımaları gerçekleştirmektedir.

EŞYA TAŞIMAK BİZİM İŞİMİZ

Evden eve nakliyat her taşınmada kullanılmakta olan asansör sistemi dış cephelere kolaylıkla kurulmakta ve rahat kullanımı ile tüm eşyaların taşınmasını sağlamaktadır. Özel eşyalar haricinde diğer eşyalara hiçbir şekilde el sürdürmeyen Ekşioğlu eşya taşıma önceliği kırılma riski fazla olan eşyalara vermektedir. Sonrasında sırası ile tüm eşyaları toparlayan ve üzerlerine gerekli açıklamaları yazan Ekşioğlu eşya depolama parça eşya taşıma ve depolama hizmetlerinde de beklentilere cevap vermektedir.

Mesafelerin uzaklığına ve hizmetlerin oranlarına göre fiyatlarını belirleyen Ekşioğlu mahallesi evden eve nakliyat ödemeleri yaparken de gerekli kolaylığı yapmaktadır. İstanbul gibi güvenliğin önemli olduğu bir şehirde her daim müşterilerinden memnuniyet alan nakliyat kalitesinden ödün vermeden aynı hızla çalışmayı arzu etmektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat