Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Doğu Nakliyat

Taşınmaya karar verirken kafanızın karışmaması için Doğu evden eve nakliyat firmaları şeklinde araştırma yapabilirsiniz. Civardaki en iyi nakliyat firmalarını sıra halinde size sunar. Nakliyat firmasına eşyalarınızı teslim ederken tereddüt etmeniz de son derece normaldir. Size göre kötü olduğunu düşündüğünüz hizmet bir başkası için iyi olabilir. Bu nedenle de firma araştırmasında yakın çevrenizden de destek almalısınız.

EŞYALARINIZI GÜVENLE TESLİM EDECEĞİNİZ ELLER

Evden eve nakliyat eşyalarınızın zarar görmemesi ve sizin memnuniyetiniz firmamızın prensipleri arasında yer almaktadır. Doğu ev taşıma firmaları da bu bilinçle hareket etmelidir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için kullanılan ambalaj malzemelerinin kalitesi ve ambalaj şekilleri son derece önemlidir. Firma olarak kullanılan malzemeler birinci sınıftır. Eşyalarınızı firmamıza gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Doğu ofis taşıma hizmetleri arasında yer alan firmamız civardaki bilinen ve hatırı sayılan bir firmadır.

Eşyalarınızın çalınma, kırılma ve kaybolma risklerini sıfıra indirip taşıma hizmetini size sunarız. Aynı zamanda sigortalı taşıma hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Herhangi aksi bir durumda eşyalarınıza gelen zararı firma olarak karşılarız. Doğu eşya depolama hizmeti ise civarda en çok talep gören hizmettir. Kullanmadığınız fakat ilerde değerlendireceğiniz tüm eşyalarınızı depolama alanlarımızda muhafaza edebiliriz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat