Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Dereseki Nakliyat

İstanbul Beykoz’da bulunan Dereseki evden eve nakliyat yaptığımız, şehrin en nezih bölgelerinden birisidir. Kaliteli ekipmanlar ve yılların getirdiği tecrübemiz bizi bu sektörde öncü konumuna getirmektedir. Eşyalarınız özelliklerine göre ayrılarak paketlenir, kırılacak eşyalarınız özel malzemeler ile korumaya alınıp herhangi bir zarar görmesi engellenerek taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Dereseki ev taşıma hizmeti yılların getirdiği güven ve tecrübe ile siz Dereseki halkının hizmetindedir. Evinizi taşımaya karar verdikten sonra tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek ve piyasanın altında fiyatlarımız ile kaliteli hizmetin keyfine varmak olacak.

Dereseki Evden Eve Nakliyat

Firmamız bünyesinde bulunan geniş filo ve deneyimli kadro sayesinde her türlü evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Dereseki ofis taşıma hizmeti de bunlardan sadece biri. Ofis eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduklarını biliyoruz. Bunun için sizinle aynı özen ve özveriyi göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Ev ve ofisinizde bulunan fazlalık eşyalarınız firmamızın bir başka hizmeti olan Dereseki eşya depolama hizmeti ile özel alanlarda saklanacak ve günün her saatinde maksimum güvenlik ile korunacaktır.

 ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat