Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Cumhuriyet Nakliyat

Hareketli Gün yeni bir ev satın alırken çok heyecan verici bir dönemdir, ancak aynı zamanda stresli olabilir. Bu listeyi, büyük güne kadar her şeyin delirmiş olması durumunda neler yapmanız gerektiğine odaklanmanıza yardımcı olmak için bir araya getirdim.  Hareketinizi biraz stresli ve endişesiz hale getirmek için hatırlamanız gereken bazı şeyler * (umarım):

  • Hizmet şirketlerine başvurun - gaz / petrol, elektrik, kablo ve diğer yardımcı hizmetlerin hepsinin adınıza yeni evde aktarıldığından emin olun. Aynı zamanda, ayrıldığınız evdeki bu yardımcı programların hizmetini kesdiğinizden emin olun.
  • Posta ofisinizde bir adres değişikliği tamamlayın - bu, postanızın yeni evinize gönderileceğinden emin olabilmeniz için çok önemli bir adımdır.
  • Okul kayıtlarını / bilgilerinizi çocuklarınız için onaylayın - yeni bir şehre taşınıyorsanız ve çocuklar yeni şehirdeki devlet okuluna devam ederler, okulların düzgün kayıtlı olduklarından ve okulların hepsinin size ait olduğundan emin olun. Güncel bilgi. Şehrinizde / bölgenizde dolaşsanız bile, okulların yeni iletişim bilgilerinizi aldığından emin olun.
  • Son ölçümleri yapın - mobilyanızın doğru yere sığdığından emin olmak için yeni evinizdeki boşlukların son dakika ölçümlerini yapın.

Müşteri temsilcimize ulaşmak için evden eve nakliyat sayfasınız tıklayın.

Hizmet Kelimelerimiz

Cumhuriyet evden eve nakliyat

Cumhuriyet ev taşıma 

Cumhuriyet eşya taşıma

Cumhuriyet ofis taşıma

Cumhuriyet eşya depolama

Cumhuriyet nakliye firmaları & şirketleri

Cumhuriyet nakliyat fiyatları & ücretleriofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat