Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Çiğdem Nakliyat

Son yıllarda artan yenilikler ile Çiğdem ev taşıma firmaları, bölgesel olarak hizmet verme konusunda oldukça etkin bir konuma gelmiş bulunmaktadır. Eşyalar çift katlı patpatlar aracılığı ile özenle ambalajlanmaktadır. Üstün koruma ambalajlara sarıldıktan sonra Çiğdem ofis taşıma bünyesinde maksimum koruma ile personeller tarafından dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Muhafaza konusunda ambalaj oldukça önem taşımaktadır.

GÜVENLİ VE PRATİK NAKLİYE HİZMETLERİ

Değerli eşyalarınızın zarar görmemesi ve daha emin olmanız açısından kaliteli malzemeler ile paketleme gerçekleştirilmektedir. Özel eşyalarınızın Çiğdem evden eve nakliyat firmaları tarafından taşınması ve yerleştirilmesi aşamasında rahat etmeniz açısından müşterilere bırakılmaktadır. Özellikle kıyafetlerin hangi kutularda olduğunu aramamanız ve personeller tarafından dokunulmaması açısından müşterilerin paketlemesi uygun bulunmaktadır.

Evden eve nakliyat veya iş yerlerinizden uzaklaşmak istediğiniz veya farklı nedenler ile eşyalarınızı muhafaza edecek alana ihtiyaç duyduğunuz durumlarda da Çiğdem eşya depolama firmaları yanınızda olarak size bu alanın kapılarını açmaktadır. Dilediğiniz süre zarfında depolama alanını kullanmakta serbest olunmaktadır. Eşyalarınızın listesi de tutanak olarak resmiyete dökülmekte ve herhangi bir zarar gelmesine olanak tanınmamaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat