Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Çiftlik Nakliyat

Beykoz’un güzide semtlerinden biri olan Çiftlik mahallesi  evden eve nakliyat gibi taşıma hizmetleri veren firmamızın çalışma alanlarından birisidir. Verdiğimiz hizmet uyarınca eşya miktarı, kaçıncı kattan alınacağı, kaçıncı kata taşınacağı, evler arasındaki mesafe gibi bileşenlere göre size en uygun fiyat verilecektir.

Tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek. Çiftlik ev taşıma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Eşyalarınız deneyimli ve güler yüzlü personelimiz tarafından alanlarına ve özelliklerine göre ayrılıp paketlenecek. Sonrasında ise aynı özen ile taşınacaktır. Kırılacak eşyalar ve beyaz eşyalarınız özel taşıma metodları ile nakliye edilecektir.

Çiftlik Evden Eve Nakliyat

Bütün bunların yanı sıra firmamız, Çiftlik ofis taşıma hizmeti de sunmaktadır. En az ev eşyalarını taşırken olduğu kadar özenle taşınacak olan ofis eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduklarının farkındayız. Bunun için özel yetiştirilmiş kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Eşyalarınız fazla durumda ise ve koyacak yer bulamıyorsanız sizin için bunu gerçekleştirebiliriz. Çiftlik eşya depolama hizmetimiz gereğince güvenli ve sürekli izlenen bölgelerde eşyalarınızı koruyup saklayabiliriz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat