Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamızın sağladığı hizmetlerden bir tanesi de parça eşya taşımacılığıdır. İstanbul’un birçok ilçesi ve semtinde olduğu gibi Çekmeköy parça eşya taşıma hizmetlerinde önemli merkezlerdendir. Son derece geniş araç filosuna sahip firmamız, kurumsal bir anlayış içerisinde evden eve parça eşya taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir.

İstenilen adresten alınan parça eşyalar, kısa zaman diliminde istenilen adrese sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Bu işlemlerin kaliteli bir şekilde yapılmasında önemli bir pay sahibi de ekibimizdir. Tecrübeli kişilerden oluşan taşıma ekibimiz, aynı zamanda paketleme ve ambalajlama işlemlerinde de bulunmaktadır. Bununla birlikte eşyaların durumuna göre de çeşitlilik olabilmektedir.

Kırılma ihtimali olan eşyaların paketlenmesinde özel ambalajlar tercih edilmektedir. Bunun dışında birçok farklı nakliye firması tarafından kullanılan faydasız ürünlerin tercih edilmesi de söz konusu değildir. Bunun yerine kullanılan ambalaj ve paketlerin hepsi AB standartlarına uygundur. Aynı zamanda zahmetsiz bir şekilde yapılan paketlemelerin sonrasında eşyaların araca taşınması sağlanmaktadır. Parça eşya taşıma işlemlerinde uygun araç seçimi de sağlanmaktadır. Araç içinde eşyaların dizilmesi ise özeliğine göre olmaktadır.

Yapılacak işlemlerin akabinde araç ile en kısa zaman diliminde adrese ulaştırılan eşyaların sorunsuz ve hasarsız bir şekilde olması sağlanmaktadır. Çekmeköy parça eşya taşıma hizmetinde önemli bir kaliteye sahip firmamızın müşteri kitlesi de her geçen gün artmakla birlikte memnuniyet oranı da yükselmektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat