Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Çekmeköy Ofis Taşıma

Kurumsal anlamda kendisini tamamlamış olan nakliye firmamız İstanbul’un birçok farklı yerinde sağladığı kaliteli hizmet ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. Çekmeköy ofis taşıma işlemleri kapsamında sunulan hizmetler kapsamında yüksek kalite vaat edilmektedir. Son derece planlı bir şekilde yapılan çalışmaların yanı sıra, küçük ve geniş araçların olması da sunulan imkanların geniş yelpazede olması üzerinde katkı sahibidir. Yapılması istenen taşıma işlemlerinde tarih ve saat içi iletişime geçildiği gibi, çok daha farklı teknolojik imkanların sağlanması da firmamız açısından mümkün olmaktadır.

Yüksek katlı plazalarda bulunan ofislerden yapılması istenen taşıma işlemlerinde asansörlü sistem kurulumu da mümkündür. Böylelikle çok daha kısa zaman diliminde kolay bir şekilde eşyaların taşıması yapıldığı gibi güvenlik açısından da sorunsuz bir işlem sunulmaktadır.
Asansörlü sistemin büyük balkon ya da cam bölgesine yanaştırılmasından sonra sağlam bir şekilde yerleştirilmesi ekibimiz tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

OFİS TAŞIMA NASIL OLMAKTADIR?

Bunun sonrasında eşyaların yüklemesi de aynı şekilde olmaktadır. Son derece yetkin kişilerden oluşan ekiplerimiz sadece eşyaların taşımasını değil, aynı zamanda gerekli görülen her aşamasından bulunmaktadır. Dolap, masa gibi ofis eşyalarının demonte ve monte işlemleri de ekibimiz tarafından yapılabilmektedir. Böylelikle çok daha kolay bir şekilde taşınması söz konusu olmaktadır.

Çekmeköy ofis taşıma firması işlemlerinde kullanılan AB standartlarındaki ambalaj malzemeleri ile eşyaların çizik ve vuruk alması da ortadan kaldırılmaktadır. Eşyaların taşıması sırasında emniyet kemeri ile sıkılaştırılması yapılmaktadır. Daha sonrasında firmamız yetkilileri tarafından düzenli ve yavaş bir şekilde eşyaların asansörlü sistem ile indirilmesi yapılmaktadır.

Eşyaların sigortalanması da istenildiği şekilde yapılmaktadır. Çekmeköy ofis taşıma kapsamında yapılan işlemlerin her aşamasında zahmetsiz bir hizmet sunan firmamızın müşteri memnuniyet oranı da oldukça yüksektir. Ofis taşıma dışında birçok farklı hizmet şeklide bulunmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat