Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Çekmeköy Nakliye

Profesyonel anlayışa sahip kurumsal firmamız İstanbul’un önemli bölgelerinden olan Çekmeköy evden eve nakliyat başta olmak üzere birçok taşımacılık işleminde hizmet vermektedir. Firmamız ile iletişime geçilmesi durumunda istenildiği tarihe randevu verilebildiği gibi, taşınması istenen eşyaların durumuna göre araç seçimi de yapılabilmektedir.

Çekmeköy  Tel : 0216 573 58 68 

Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Hızlı İletişim   : 0543 544 58 68

Çok odalı evler için geniş araçlara sahip olan nakliye firmamız çok daha küçük boyutlu araçlar ile de hizmet sunmaktadır. İstenildiği tarih ve saatte işlem görme imkânı sunan firmamız çalışanları da alanlarında deneyimli ve donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerinde oldukça kaliteli ve kusursuz bir hizmet sunan firmamızda kısa süre içinde sonuçlandırma da sağlanmaktadır. Aynı zamanda taşınması istenen eşyaların sigortalanması da mümkün olduğu gibi, işlemler için teknik imkanlarda sağlanmaktadır.

EVDEN EVE NAKLİYATTA HİZMET

Firmamız tarafından sunulan evden eve nakliyat işlemlerinde birçok aşama yer almaktadır. Sadece taşıma işlemleri değil, aynı zamanda eşyaların düzenlenmesi, paketlenmesi, ambalajlanması ve kolilemesi gibi birçok durumda firmamız çalışanları tarafından yerine getirilmektedir. Bu durum sayesinde zahmetsiz ve stressiz bir taşıma vaat eden nakliye firmamız fiyat açısından da oldukça makuldür.

Kırılabilir riskine sahip eşyaların çok daha kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenmesi yapılırken eşyaların boyutuna göre koli tedarik edilmesi de firmamız tarafından sunulan hizmetler arasındadır. Bilindiği gibi taşıma işlemlerinden ziyade paketleme sorunlarından dolayı eşyaların hasar alma durumu daha sık bir şekilde olmaktadır. Bundan dolayı Çekmeköy evden eve nakliye hizmetlerinde her türlü aşama ve işlemin yapılması ekiplerimiz tarafından olmaktadır.

Kusursuz ve hasarsız bir taşıma için her türlü güvenlik önleminin alındığı taşıma işlemlerinde farklı teknik imkanlarda kolaylıkla sunulmaktadır. Çekmeköy evden eve taşıma işlemlerinde yüksek kat sorunu asansörlü sistem ile giderilmektedir. Çok daha kolay bir şekilde eşyaların taşınması mümkün olduğu gibi, aynı zamanda zaman kaybı3nın da önüne geçilmektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat