Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Çekmeköy Eşya Taşıma

Günümüzde insanlar taşınmadan aylar öncesinden telaşa girerek taşınma işini kendilerine büyük bir sorun haline getirmektedirler. Sizler taşınmak için taşınma firması seçmeden önce mutlaka k belgelerinin araştırmasını yaparak böyle bir kayıtlarının bulunup bulunmadığına bakabilir ve firmanıza güvenebilirsiniz. Ayrıca firmanın internet sitesine girerek daha önceden yapmış olduğu işlere ve taşı ile ilgili referanslarına bakarak daha güvenli ve gönül rahatlığı ile eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Bizler Çekmeköy eşya taşıma olarak her geçen gün kendimizi ve çalışanlarımızla işimizde daha iyi olmak adına toplantılar düzenleyerek kendimizi yenilemekteyiz. Teknolojinin en iyi imkânlarını kullanarak taşıma işlemlerimizde en son çıkan tüm araçları kullanırız. Dar ve uzun merdivenlerden eşya indirmek ve çıkarmak zor olacağı için mutlaka asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokarız. Asansörlü taşıma sistemimizi kullanmak adına Çekmeköy eşya taşıma firması olarak bizlere ulaştığınız anda görüşmelerimiz doğrultusunda bu karara varırız.

ÖZENLİ EŞYA TAŞIMA; ÇEKMEKÖY EŞYA TAŞIMA

Görüşmelerimizde sizlere yönelttiğimiz sorular ile hem kendi adresinizler ilgili hem de taşınacağınız adres ile ilgili detaylar alırız. Bu detaylara uygun ekiple ve uygun araçlarımızla gerekirse asansör sistemli araçlarımızla yola çıkarak kısa zaman içerisinde adresinize ulaşırız. Eşyalarınızın paketlenmesi dahil yüklenmesi, yeni adrese ve yeni daireye taşınması, yerleştirmesine kadar tamamen bizim sorumluluğumuz altındadır. Eşyalarınızın başına herhangi bir şey geldiğinde sizlerde yapmış olduğumuz sözleşme maddeleri gereğince tüm hasarlarınızı karşılar sizi mağdur etmeyiz.

Eşya taşıma hizmetlerimizde bir başka avantaj ise bize sunmuş olduğunuz teklifleri değerlendirmemizdir. Çekmeköy eşya taşıma olarak tüm teklifleri değerlendirir ve en uygun fiyat listesi ile sizlere geri dönüş yaparız. Firmamızda uygulamış olduğumuz uygun ödeme planları sayesinde bütçenize zarar vermeden ucuz kaliteli ve güvenilir bir taşıma gerçekleştiririz. Sizlerde tüm hizmetlerimizde yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat