Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Çavuşoğlu Nakliyat

Sektörde yeni bir soluk olmak ve tabuları yıkmak amacıyla, yılların tecrübe ve gücünü birleştiren firmamız Çavuşoğlu evden eve nakliyat alanında tüm ezberleri bozma garantisi vermektedir. Sağlam ekipmanlarımız, donanımlı ve eğitimli personelimiz, kaliteli malzemelerimizle gerek şehir içi, gerekse şehirler arası her türlü nakliye işleriniz güvenli ve hızlı bir biçimde yapılmaktadır.

Müşteri temsilcilerimizle yapacağınız kısa bir görüşme sonrası tarafınıza yönlendirilecek eksper ekibimizle Çavuşoğlı ev taşıma talebinizin detayları belirlenecek ve sunulacak hizmetin detayları size teklif olarak sunulacaktır. Firmamız olarak güvenlik önceliğimiz olduğundan eşyalarınızın her türlü riske karşılık sigortalanması vazgeçilmez prensibimizdir.

Çavuşoğlu Evden Eve Nakliyat

Sadece ev nakliyesi değil Çavuşoğlu ofis taşıma hizmetinde de iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Önceden yapılacak tespitler neticesinde işlerinizde herhangi bir kesinti olmayacak şekilde ve hızda ofisleriniz belirlediğiniz sistemle taşınacaktır ve istenen düzende yeni yeriniz hazırlanacaktır. Ertesi gün hiçbir şey değişmemiş gibi işlerinize devam edebileceksiniz. Evden eve nakliyat işlerinizde, yüksek kalite malzeme ve araç kullanımı yanı sıra son teknoloji merdiven sistemi de gerekli görüldüğü durumlarda kullanılacaktır.

Son model ve amaca yönelik özel hazırlanmış araçlarımızla yaptığımız nakliye işleri haricinde Çavuşoğlu eşya depolama hizmetleri de sunmaktadır. Belirlenen ürünleri, saklama koşullarının sağlanabilmesi neticesinde, bildirilen sürelerde kendi depolarımızda, güvenlikli bir ortamda ve yine sigortalı bir şekilde depola işlemini yapmaktayız. Kısaca sizin tüm olası taleplerinizi kendimize ders bilerek, sektörün tüm ihtiyaçlarını araştırıp, ihtiyaçlara cevap verecek şekilde organize olan firmamız %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.



ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat