Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Çarşı Nakliyat

Sektörün tecrübe, kalite ve hızı bir arada kullanabilen nadir firmalarından Çarşı evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamız, sunmuş olduğu benzersiz hizmetiyle yüzünüzü güldürmeye kefildir. “Sizin değer verdikleriniz bizim için de değerlidir” düsturuyla çıktığımız yolda gerek ev, gerekse ofis eşyalarınızın şehir içi ve şehirler arası nakliyesini profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızca hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaktayız.
Randevu sistemi ile çalışmakta olan firmamız Çarşı ev taşıma hizmetlerimizde eksper ekibi ile ilk ziyaretini gerçekleştirdiğinde gerekli ekipmanları programlayıp size o şekilde teklifini sunmaktadır.

Nakliyede Güven ve Kalite

Evden eve nakliyat günü geldiğinde size kalan özel birkaç eşyanızı alıp güven ve huzur içinde yeni adresinizde araç veya araçlarımızı beklemek olacaktır. Eşyalarınız kırılacak, çizilecek ve sökülecekler kategorilerine ayrılıp özenle seçilmiş kaliteli malzemelerle sarılıp, paketlenecek, kolilenecek ve gerekli görüldüğü hallerde ekstra koruyucu katman ile sarılacaktır. Kurulum gerektiren beyaz eşya, dolap tarzı ürünler de tecrübeli ekibimizce sorunsuzca yapılacaktır. Sadece ev nakliyesi değil Çarşı ofis taşıma taleplerinizde de işyerlerinizi çift taraflı ekspertiz ile istediğiniz şekilde sorunsuzca taşıyacak ve yerleştirecek, gerekli kurulumları da yapacaktır.

Eşya taşıma işlerinin yanı sıra firmamız Çarşı eşya depolama taleplerinizde de sizi rahatlatacak, belirli bir süreliğine sizin değer verdiklerinizi misafir etmekten onur duyacaktır. Ön görüşmeye gelen ekspertiz ekibimizin ölçüler ve ürünlerin saklanma koşulları belirlenerek teklifimiz sunulacaktır.

Tüm nakliyelerimizde gerekli görülmesi halinde asansörlü sistemlerimiz kullanılacaktır. Eşyalarınızın güvenliği en az bizler içinde önem arz ettiği için sigorta olmazsa olmazımızdır. Hedefimiz son model, ihtiyaca yönelik büyüklükteki araçlarımız, güler yüzlü, kaliteli ve alanında tecrübeli personelimizle, memnun her müşterimizin bir yenisini getireceği bilinciyle daha uzun yıllar sektörde var olmaktır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat