Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Çamçeşme Nakliyat

Her açıdan geniş imkanlara sahip olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanan taşımacılık firmamızın Çamçeşme evden eve nakliyat bakımından hizmet sunduğu semtlerdendir. Profesyonel bir işleyişe sahip olmanın yanı sıra kurumsal açıdan da gerekli yetkinliğe sahip firmamız semtin her bölgesinde hizmet vermektedir. Geniş araç filosuna sahip olunması eşyaların durumuna göre seçim yapılabilmesini de beraberinde getirmektedir.

TAŞIMACILIKTA KUSURSUZ İŞLEM

Evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçilmesinden kısa süre sonra Çamçeşme ev taşıma için ekiplerimiz yönlendirilmektedir. Taşıma işleminde ambalajlama, paketleme gibi durumlarda firmamız çalışanları tarafından yapılmaktadır. Böylelikle hiçbir zahmete girmeden ev taşıma hizmeti alınmaktadır. Bunun dışında Çamçeşme ofis taşıma içinde firmamız hizmet vermektedir. Ofis mobilyalarının daha küçük araçlar ile taşınması hız ve pratiklik kazandırmaktadır.

Eşyaların taşınmasında kullanılan ambalaj malzemeleri sayesinde en ufak bir çizik ya da vuruk olması söz konusu değildir. Bununla birlikte Çamçeşme eşya depolama açısından geniş imkanlar sunan firmamız tarafından eşyaların sigortalanması da yapılabilmektedir. Aynı zamanda teknik imkanlara da sahip olan firmamız tarafından asansörlü sistem ile taşımacılık hizmeti de verilmektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat