Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Çakmak Nakliyat

Çakmak Nakliyat

İnsanlar ne sebepten olursa olsun zaman zaman bulundukları adresten başka bir yere taşınmak zorunda kalırlar. Ofislerini ya da evlerini taşırken Çakmak ev taşıma sayesinde gözleri arkada kalmadan kaliteli bir taşıma hizmeti alırlar. Firma çalışanları ve telefonda sizleri karşılayan müşteri temsilcisine kadar güler yüzlü bir tavırda olup dilediğiniz her soruyu sorma şansı verirler.

Ofis eşyaları taşıtmak belki de en riskli bir iştir. Fakat bu risk Çakmak ofis taşıma ile devre dışı kalır. Binlerce liralık ofis eşyalarınız özenle taşınır.  Çakmak eşya taşıma firması yaptıkları işlerde her zaman en kaliteli ve en dürüst çalışma şeklini seçerler.

HER ZAMAN KALİTELİ TAŞIMA

Bir şehre kısa bir süreliğine iş nedeniyle taşınma durumunuz çıktı ve siz eşyalarınızı ne yapacağınız konusunda karar vermediyseniz Çakmak eşya depolama eşyalarını güvenle depolar. İstediğiniz zamana kadar eşyalarınızı güvenli kutulara koyarak başına herhangi bir şey gelmesini engeller. Sizlerde İstanbul ilinde ev, ofis ya da eşya depolatma işlemi yaptıracaksanız mutlaka Çakmak evden eve nakliyat firmasını seçin. İstanbul'un  evden eve nakliyat arasında yer alan firmamız ile çalışın.

Teklif İste
Biz size ulaşalım