Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Caferağa Nakliyat

Caferağa Nakliyat

Hangi semtte olursanız olun Caferağa evden eve nakliyat ayağınıza kadar gelerek sizler için en sağlıklı ve kaliteli şekilde nakliyat işlemlerini gerçekleştirir. Hem hesaplı hem de disiplinli çalışma planımız sayesinde bizleri seçtiğinize hiçbir zaman pişman olmayacaksınız. Caferağa ev taşıma semtinize kadar gelerek evinizi taşımak istediğiniz sizler için hızlı, ekonomik çözümler üreterek hazır ekipmanlar ile belirttiğiniz gün, saatte kapınızda olur.

GÜVENLİ SEÇİM; CAFERAĞA NAKLİYAT

Evden eve nakliyat işinde olduğu kadar Caferağa ofis taşıma işinde de semtteki en iyi taşıma seçeneğidir. Ofis eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde bulduğunuz firmaların genellikle asansörlü sistemleri olmayacağı için o dar ve yüksek katlara eşyalarınızı çıkarırken ya da indirirken mutlaka çizilme, ezilme, kırılma problemleri yaşarsınız.

Ama firmamız bünyesinde bulundurduğu asansörlü taşıma ile bu soruna da el atmıştır. Bir diğer hizmet olarak da sizler eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Caferağa eşya depolama firmamız ile güvenli ve sağlam konteynırlarda eşyalarınızı yıllarca muhafaza ederek koruyabiliriz. Tüm bu hizmetlerimizden herhangi birinden yararlanmak için sitemizdeki iletişim numaralarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklif İste
Biz size ulaşalım