Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Burhaniye Nakliyat

Taşınmaktan korkmanıza gerek yok. Bu konuda sizlere gerekli yardımı sunan Burhaniye ev taşıma tüm eşyaları özenle paketleyip, teknoloji harikası olan asansör sistemi ile taşıyarak bakımlı nakliyat araçlarına yerleştirmektedirler. Sonrasında yeni adreslerde sizlerin belirlemiş olduğu odalara taşıyarak kullanıma hazırlamaktadırlar.

Özenle çalışan Burhaniye ofis taşıma ev eşyalarının yanı sıra ofis eşyalarında da arzu edilen özeni göstermektedir. Bulundukları şehirde nakliyat sektöründe hizmet veren ve müşteri memnuniyetine önem veren isimlere eşyalarını teslim eden herkes sıkıntı yaşamamanın ve gereğinden fazla paralar ödememenin mutluluğunu yaşamaktadırlar.

EŞYALARINIZ GÜVENİLİR ELLERDE

Evden eve nakliyat çevresindekilere bu özel duyguyu yaşatan Burhaniye eşya taşıma kısa sürede çok fazla kişinin ev ve iş yeri eşyalarını taşımaktadır. Belirli süreler farklı şehir ya da ülke de kalacak kişilerin ihtiyacı olan depolama hizmetleri de Burhaniye eşya depolama tarafından sunulmaktadır.

Eşyaların her biri mekânlarda özenle paketlenmekte ve bu şekilde depolara ulaştırılmaktadır. Düzenli olarak depolarda kontrolleri yapılmakta ve deforme olmamalarına özen gösterilmektedir. Sizleri bekleyen Burhaniye evden eve nakliyat her daim hizmete hazır olarak müşterilerinden gelecek talebi beklemektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat