Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Bulgurlu Nakliyat

Binaların sayısı kadar sahip oldukları kat sayılarında da büyük artışlar görülmektedir. Kat sayılarının işleri zorlaştıracağını düşünenlere en özel cevap olan asansör sistemi sıfır hasar ile eşya taşıma imkânı sunmaktadır. Bu sistem Bulgurlu ev taşıma hizmetleri içerisinde neredeyse tüm taşınmalarda kullanılmaktadır.

Özellikle büyük ebatlı eşyaların dar merdiven aralıklarında zarar görmemesini salarken evden eve nakliyat ekibinin de daha az yorulmasına neden olmaktadır. Binaların genellikle üst katlarında olan ofislere de gerekli hizmetler Bulgurlu ofis taşıma tarafından sunulmaktadır. Özenle kolilenen tüm eşyalar hiçbir zarar görmeden yeni adreslerine ulaştırılmaktadır.

İHTİYAÇLARA CEVAP VEREN NAKLİYAT

Şimdilerde Bulgurlu eşya taşıma hizmetlerinden faydalanmış olan herkes bu özel hizmetin çok daha geniş alana yayılması adına memnuniyetlerini çevrelerine bildirmektedirler. Taşınmanın yanı sıra depolama konusunda da artan taleplere cevap vermeye çalışan Bulgurlu eşya depolama tüm eşyaları bakımlı ve temiz alanlarda belirli süreler misafir etmektedir. Parasını düşünen kendi kalitelerine uygun hizmetlerden faydalanmayı arzu edenler Bulgurlu evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek eşyaları zara görmeden ve gereğinden fazla paralar ödemeden adres değişikliklerini yapmaktadırlar.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat