Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Bozhane Nakliyat

İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Bozhane evden eve nakliyat ve diğer nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi hizmet verdiğimiz bölgelerden sadece birisidir. Yılların getirdiği tecrübe ve işimizi severek yapmanın birleşimi bizi evden eve nakliyat dünyasında önemli bir yere koymaktadır.

Bozhane ev taşıma hizmetimiz uyarınca evinizi taşırken kullanacağımız özel malzeme ve teknikler sayesinde yeni evinize uyum sürecini yorgunluk ve bıkkınlık hissetmeden geçirecek, huzurla dolacaksınız. Müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizin için en uygun fiyat ve taşıma yöntemini belirleyecektir.

NAKLİYE BİZDEN SORULUR

Ofisleriniz ve ofis eşyalarınız para kazanıp hayatınızı geçindirdiğiniz yer olması açısından oldukça önemlidir. Bu önemin farkında olarak Bozhane ofis taşıma hizmetimiz ile eşya, evrak ve dökümanlarınıza en ufak bir zarar gelmeden yeni ofisinize geçmenizi sağlayacak, bununla birlikte size en uygun fiyatları sunacağız. Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek.

Eğer elinizde fazla durumda olan fakat atmak istemediğiniz eşyalarınız varsa firmamızın çalışmalarından biri olan Bozhane eşya depolama sizin imdadınıza yetişecektir. Eşyalarınız son derece güvenlikli bölgelerde depolanacak ve günün her saati hizmetinize sunulacaktır.

 ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat