Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Beykoz Ev Taşıma

Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’un tarihi ilçelerinden olan Beykoz ev taşıma gibi nakliyecilik faaliyetlerini yürüten firmamızın hizmet verdiği bölgelerden birisidir. Güler yüzlü, titiz, güvenilir ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte son derece profesyonel bir hizmet veren firmamız siz değerli Beykoz sakinlerinin hizmetindedir. Yıllardır Beykoz ilçesinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterine özel ayrıcalıklar verme hakkını da saklı tutar.

Firmamız Beykoz ev taşıma işlemleri için size en uygun fiyatı vermeyi garanti eder. Eşyalarınızın çeşidine göre yaptığımız titiz paketleme işlemleri, eşyalara herhangi bir zarar gelmesini engelleyecektir. Büyük ve beyaz eşyalarınız battaniye gibi darbe gelmesi durumunda absorbe edici bir malzeme ile ya da streç film, köpük gibi malzemeler ile taşınmaktadır.

Beykoz Ev Taşıma

Diğer ev eşyalarınız kendi içlerinde sınıflandırılarak uygun koliler ile taşınacaktır. Tecrübeli personelimiz kırılacak ve hassas taşıma gerektiren eşyalarınızı, kendi eşyaları gibi görüp özenle taşıyacaklardır. Ayrıca taşıma sırasında kullandığımız asansörlü taşıma hizmeti gibi AB standartlarında teknolojik yenilikler, Evden eve nakliyat işlemlerinizi hızla gerçekleştirmemizi sağlayıp sizin yeni evinize en kısa sürede yerleşmenizi garanti eder.

İstanbul’un çok katlı binalarla çevrili ilçelerinden Beykoz ev taşıma firmaları  işlemleri için profesyonel yardım almayı neredeyse zorunlu kılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi sunan firmamız ile anlaşma koşulları dışında herhangi bir ek ücret ödemeyeceğinizi garanti ederiz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat