Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Beykoz Depolama

Evden eve nakliyat hizmetleri tarafından gerçekleştirilen depolama hizmeti Beykoz eşya depolama hizmeti olarak Beykoz nakliye firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Planlı veya plansız, belirli bir süre veya sınırsız bir süre zarfı için fark etmeksizin; eşyalarınıza uygun belirtilen alanlarda depolanmaktadır. Hiçbir şekilde eşyalarınıza zarar gelmesi mümkün olmamaktadır. Özenle ayrılan kategoriler içerisinde özel paletler ile taşınması ve yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Eşya taşıma, ofis ve ev taşıma hizmetlerinin de yapılması ve eşya depolama hizmetinin de titizlikle gerçekleştirilmesi önemle vurgulanmaktadır.

7 GÜN 24 SAAT ÜST SEVİYE TAŞIMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Eşyalarınızın depolandığı alanlar, sizin istediğiniz konuma göre belirlenmektedir. Depolanmasını istediğiniz eşyalarınız eşya özelliğine göre yerleştirilmektedir. 24 saat kamera sistemi ile izlenmeye alınmaktadır. Son derece ciddi bir şekilde Beykoz ev depolama firmaları tarafından kusursuz güvenlik sistemleri ile sürekli takip edilmekte ve güvenlikler ile kontrol edilmesi sağlanmaktadır. Müşteri temsilcileri aracılığı ile detaylı bilgilere erişmeniz mümkün olmaktadır.

Eğitim süreçlerinden geçirilerek, yapılan işin bilincinde ve yaptığı işin sorumluluğunda olan personeller ile kusursuz bir çalışma ve üstün performans sergilenmesi amaçlanmaktadır. Gerekli personel eğitimleri ve yatırımlar ile Beykoz eşya depolama firmaları bu konuda hedefe ulaşmış bulunmaktadır. Müşterileri tarafından parmakla gösterilen firmalar arasında yer almaktadır. Bu konuda son derece mütevazı davranmaktadır. Gösterdiği disiplinli çalışma prensiplerinden vazgeçmemekte ve kalite standartlarında çalışmalar sergilemekten ödün vermeden yoluna devam etmektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat