Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat ya da ofisten ofise parça eşya taşıma olarak zihinlerde yer alan Beşiktaş parça eşya taşıma işlerinin ehli çalışanları ile farkını konuşturur. Eşyanızı taşıtmak istiyorsunuz ve halen bir şirket bulamadıysanız geç kalmış değilsiniz.

İnsanların eşyalarını önemsediklerini ve değer verdiğini bildiğimiz için onları bir bebek gibi sarıp sarmalayarak güvenli bir şekilde taşırız. Firmamız alanında yaptığı sözleşme ve eşyalarınızın her birine gerçekleştirdiği sigorta sayesinde gözde olmayı başarmıştır ve halende başarmaya devam etmektedir. Canınız kadar değerli eşyalarınızı herhangi bir taşıma şirketine emanet etmek istemezseniz.

PARÇA EŞYA TAŞIMA HİZMETİNDE SINIR TANIMIYORUZ!

Bizlere ulaştığınız sizin zamanınızı almadan internet ortamından ulaşacağınız formlarımız sayesinde bir adet form doldurmanızı isteriz. O form doğrultusunda ücretsiz ekspertiz yaparak eşyalarınızın büyüklüğünü, getireceğimiz aracın eşyalarınıza uygun olmasını, ulaşacağı adresi ve hangi ekiple çalışılacağını belirleriz. İşimizi önceden plan program yaparak güvence altına alırız.

Beşiktaş parça eşya taşıma istediğiniz tarihte ve saatte kapınıza kadar gelerek eşyalınız ambalajlar ve iple sarar. Daha sonra geniş araç filolarımız sayesinde üst üste değil de rahat bir şekilde eşyalarınızı yükleyerek ellerimizde güzergâha göre hangi eşya önce bırakılacaksa o adrese giderek eşyaları boşaltarak devam ederiz.   Gideceği adrese ulaştırdığımız parça eşyalarınızı uygun ekipmanlarımız ile taşırız. Eğer taşıtacağınız bina çok yüksek ve merdivenleri de dar ise Beşiktaş parça eşya taşıma olarak ona uygun asansör sistemi kullanırız. Bize ulaşın.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat