Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Çeşitli nakliye firmalarından farklı olarak sunulan hizmet kalitesiyle adından söz ettiren firmamız parça eşya taşımacılığında da önemli imkanlara sahiptir. Gerek araç anlamında gerek tecrübeli ekip anlamında geniş olanaklar sunmaktadır. Bundan dolayı Başıbüyük parça eşya taşıma işlemleri her gün yapılabilmektedir. Firmamız ile irtibat kurulmasıyla istenilen tarihe taşıma işlemi alınması mümkündür. Acil işlemlerde ise erken iletişim kurulması durumunda aynı gün araç gönderimi mümkün olabilmektedir. Son derece tecrübeli kişilerden oluşan ekiplerimiz tarafından verilen hizmet kalitesi de çeşitli yönleriyle yüksek olduğunu göstermektedir.

Parça eşya taşıma işlemlerinde paketleme, ambalajlama, kolileme işlemleri de firmamız ekiplerince yerine getirilmektedir. Bu anlamda zahmetsiz ve stressiz bir taşıma için firmamız olanaklar sunmaktadır.

Başıbüyük parça eşya taşıma işlemlerinde kusursuz bir taşımanın olabilmesi için eşyanın sahip olduğu özelliklere uygun olarak paketlenmesi gereklidir. Bu noktada gerekli malzemelere sahip olan firmamız çalışanları, profesyonel anlayış çerçevesinde kısa zaman içinde parça eşyanın ambalajlanmasını bitirmektedir. Daha sonrasında ise eşyanın taşınmasında doğabilecek hasarların oluşmaması için çeşitli önlemler alınmaktadır.
Parça eşyanın ayak kısmı, köşe kısmı ve girintili yerleri sarılmaktadır. Böylelikle taşımada doğabilecek problemler yaşanmamaktadır.

Başıbüyük parça eşya taşıma işlemlerinde belirtilen süreye de uyum sağlanmaktadır. İstanbul trafik koşullarına göre ayarlanan planlamada süre çok önemlidir. Parça eşyanın zamanında adrese ulaştırılması sağlanmaktadır. Bununla birlikte hiçbir zorluk yaşanmadan hizmet alınması içinde firmamız tercih edilme oranı her geçen gün artmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat