Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Barbaros Nakliyat

İletişime geçilmesi halinde kısa süre içinde Barbaros evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, profesyonellik çerçevesinde yüksek kalite standartlarına sahiptir. Her türlü taşımacılık işleminde sunulan hizmetlerin farklılaşması da eşyalara uygunluğa göre belirlenmektedir. Barbaros ev taşıma işlemlerinde küçük ya da büyük araç seçimi yapılmaktadır. 3+1 evlerde geniş araç ile taşımacılık yapılabildiği gibi, daha az odalı evlerde küçük boyutlu araçlarımız yeterli olmaktadır.

HER TÜRLÜ TAŞIMACILIK İŞLEMLERİ

Alanında tecrübeli ekiplerimiz tarafından sadece taşıma işlemleri değil, paketleme, montaj, ambalajlama, düzenleme, kolileme gibi işlemlerde sağlanmaktadır. Böylelikle zahmetsiz bir şekilde taşımacılık işlemleri tamamlanmaktadır. Barbaros ofis taşıma hizmetinde ise demonte ve monte işlemleri de gerek görülmesi halinde yapılmaktadır. Eşyaların taşınmasında zarar görmemesi için kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılmakla birlikte streç filmler ile de çıkıntılı bölgeler sarılmaktadır.

Barbaros eşya depolama içinde kullanılabilir alana sahip olan firmamız, kurumsal yapısıyla taşımacılık alanında liderdir. İstenilen tarihe göre nakliye hizmeti sağlayan firmamız aynı zamanda belirlenen şartlara uygun bir hizmet modeli ile işlem görmektedir. Yüksek katlı binalardan yapılacak taşımacılık işlemlerinde asansörlü düzenek bunlardan bir tanesidir.  Nakliye için evden eve nakliyat sayfamızı inceleye bilirsiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat