Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ballıca Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörüne yıllarını vermiş bir firma olarak Ballıca evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamız her zaman zirvede yer almaktadır. Sektörde en iyisi olmaya çalıştığımız günden beri işimizin ciddiyetini bilip beklentilerinizi o yönde karşılarız. Müşteriler verdiği ücrete karşılık mükemmel bir hizmet almak ister. Bu mükemmel hizmeti de firmamız size rahatlıkla sunmaktadır.

EŞYALARINIZIN KIYMETİNİ BİLEN FİRMAMIZ

Eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmayı daha öncesinde detaylı bir şekilde araştırmalısınız. Ballıca ev taşıma olarak size mükemmel taşınma sürecini sunabiliriz. Firmamızın resmi sitesi de karar vermenize bir hayli yardımcı olur. Eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce firma olarak durum değerlendirmesi yapmamız gerekir. Eşyalarınızın durumuna göre araç, eşyalarınızın paketlenmesine göre de çalışan temin etmemiz işimizi kolaylaştırır. Ballıca ofis taşıma hizmetleri de firmamızın istikrarla yürüttüğü hizmetler arasındadır. Ciddi bir şekilde bu işe gönül vermemiz sizi memnun etmek amaçlıdır.

Aynı zamanda belli bir amaçla yurtdışında kalmak zorundaysanız ya da eşyalarınızı yeniledikten sonra eski eşyalarınızı nerde muhafaza edeceğiniz konusunda endişeliyseniz Ballıca eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızı sizin yerinize muhafaza etmekten memnun oluruz. Her türlü eşyanızı hijyen koşullarında muhafaza edip istediğiniz zamanda teslim edebiliriz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat