Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Baklacı Nakliyat

Baklacı Nakliyat

Uzun zamandır siz İstanbul sakinlerine hizmet veren firmamızın önemli hizmetlerinden birisi de Baklacı evden eve nakliyat hizmetidir. Mal canın yongasıdır felsefesini benimseyen firmamız eşyalarınızı özelliklerine göre kategorize ederek düzenleyip, buna göre kolileme ve paketleme işlemini gerçekleştirirken büyük eşyalarınız da streç film, battaniye, köpük gibi yöntemler ile taşınarak herhangi bir darbeye karşı maksimum koruma sağlanmaktadır. Baklacı ev taşıma hizmetleri firmamız bünyesinde bulunan tecrübeli ekip çalışanları ve son teknoloji ürünler sayesinde hızlı ve kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Baklacı Evden Eve Nakliyat

Ofisinizi yeni bir yere taşımak gayet zorlu bir süreçtir. Firmamız yeni ofisinize geçmeniz için Baklacı ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Piyasanın altında fiyatlar ile kaliteli hizmet içi çalışan firmamız siz değerli müşterilerimiz taşınma sorunu olmadan çalışma hayatlarına devam edebilecek, hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Evden eve nakliyat veya ofisinizi taşırken fark ettiğiniz fazla eşyanız mı var? Nereye koyacağınızı bilemiyor musunuz? Baklacı eşya depolama hizmeti veren firmamız sizin yerinize bu fazlalık eşyaları depolar ve güvenliklerini sağlar. Hatıralarınız bizimle emin ellerde.

Teklif İste
Biz size ulaşalım