Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Günümüzde parça eşya taşıma sektöründe işini hakkıyla yapan neredeyse çok az firma kalmıştır. Fakat internet sitelerine girdiğinizde işlerini yalanla dolanla yapan bir nakliye firmaları insanların gözlerini boyayıp kendilerini öyle bir anlatmaktadır ki insanlarda inanıp onları seçerler. Sonuç hüsran, eşyalar kırık dökük ve taşıma zamanı zamanında gerçekleşmemiş şekildedir.

Haklarınızı aramak için tekrar aradığınızda onlara ulaşamazsınız. Çünkü çoktan telefon hatlarını iptal etmişlerdir. Sizler işlerini lafta değil de fiilen gerçekleştiren Bahçelievler parça eşya taşıma şirketimiz sayesinde yalancılarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Her daim sözleşme imzalayarak ve eşyalarınızı taşıdığımız sürece sigorta yaparak haklarınızı koruruz. İstanbul ili içerisinde parça eşya taşıma denildiğinde akla ilk gelen Bahçelievler parça eşya taşıma şirketi olarak mutluyuz ve gururluyuz. Bizler işimizi hakkıyla ve disiplinle yapmasaydık bu kadar referansımız ve bizi herkese tavsiye eden müşterilerimiz olmazdı. Parça eşya taşıma yaparak eşyalarınız özel ambalajlar ile sarıp sarmalarız. İplerimiz sayesinde eşyalarınızın sarsılmasına veya dağılmasına izin vermeden istenilen adrese kısa bir süre içinde taşıyarak güveninizi boşa çıkarmayız.

Yaptığımız her işin arkasında duran firmamız güler yüzlü ve samimi çalışanları sayesinde de şimdiki yerindedir. Çalışanların temiz ve uyumlu iş kıyafetleri bile Bahçelievler parça eşya taşıma firmamızı tercih etmenizi sağlayacaktır. Başka hiçbir yer de bulamayacağınız uygun fiyat seçeneğimiz sayesinde her daim sizleri düşünüz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat