Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Bahçelievler Nakliyat

Evden eve nakliyat planlanmış veya acil taşıma işlemleriniz için gerekli olan tüm taşıma ve depolama hizmetleri için Bahçelievler eşya taşıma şirketleri ile iletişime geçebilmeniz mümkün olmaktadır. 7 gün 24 saat arayabileceğiniz müşteri hizmetleri ile gereken bilgi ve desteği almanız sağlanmaktadır. Eşyalarınızın taşınması veya Bahçelievler eşya depolama seçeneklerinden ihtiyacınız olan bilgileri alarak hizmetin gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Piyasaya uygun fiyatlandırma yapılan taşıma işlemlerinde; taşımak istediğiniz eşyanın ağırlığı ve kapladığı alana uygun olarak fiyat verilmektedir. Yaşadığınız il sınırları içerisinde gerçekleşecek Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetinde şehirler arası taşımaya göre daha kısa sürede ve uygun fiyatlarda çalışmalar yapılmaktadır. Almak istediğiniz hizmetin Bahçelievler ev taşıma ya da Bahçelievler ofis taşıma seçenekleri arasında olması eşyaların hacmine göre farklılık arz etmektedir.

HİZMETTE KALİYTE STANDARDI

Son derece kaliteli personeller aracılığı ile gerçekleştirilen taşıma işlemlerinde hangi hizmeti almanız önemsiz olmakta ve memnuniyetin için en iyi çalışmalar sunulmaktadır. Ev taşıma işlemlerinden Bahçelievler ofis taşıma hizmetine, depolama işlemlerinden en uygun muhafaza alanına kadar taşıma ve depolama hizmetleri hizmetinize sunulmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat