Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Aydınevler Nakliyat

Aydınevler Nakliyat

Son yıllarda taşımacılık sektörü yeni firmalarla bir hayli çoğaldı. Seçim yapmanız hangi firmaya güveneceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız Aydınevler ev taşıma firmamız sizler için en uygun ev taşıma firmasıdır. Firmamızda yapmış olduğumuz hizmetler sınırsızdır. Aydınevler ofis taşıma alanında yaptığımız profesyonelce işlerle bizi seçtiğinize bizimle anlaştığınıza hiçbir zaman pişman olmayacaksınız.

Evden eve nakliyat firmamız da çalışanlardan şoförlerimize kadar güler yüz ve mutlu çalışanlar mevcuttur.Aydınevler eşya taşıma olarak hiçbir zaman hatalı ve güvensiz iş yapmadan sizler söz verdiğimiz gibi taşımacılık işlerimizi en kısa zamanda teslim ederek işimizi disiplinli olarak yaparız.

GÜVENİLİR TAŞIMACILIK VE DEPO HİZMETLERİ

İnsanlar başka bir adrese ve daireye taşınırken bazen eşyaları o daireye göre olmaz eşyalarına kıyamadıkları içinde satmak istemezler. Tam da bu noktada  Aydınevler eşya depolama devreye girerek emanet eşyalarınızı yıllarca ve güvenli bir şekilde depolarız. Yaptığımız depolama işlemi için eşyalarınızı adresinizden Aydınevler evden eve nakliyat geniş araç filolarımız ile kusursuz bir taşıma gerçekleştiririz. Sizlerde her türlü taşıma depolama işlerinizde bize ulaşın güvenli taşımacılığın keyfinizi çıkarın.

Teklif İste
Biz size ulaşalım