Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ayazağa Nakliyat

Taşınmak sizin kararınız taşımaksa bizim işimiz. 1968’den beri tecrübesinden ödün vermeyen Ayazağa evden eve nakliyat sizlere kusursuz taşınma hizmeti garantisi veriyor.

Uzun yıllardır evden eve taşımacılık hizmeti veren Ayazağa evden eve taşımacılık firmaları  arasında yüksek müşteri potansiyeli olan lider firmalar dandır. Evden eve nakliyat sektöründe ev, ofis, işyeri, fuar, piyano, çelik para kasası taşıma hizmetini Ayazağa nakliye İstanbul ve Türkiye geneli olarak şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti veriyor.

Konusunda uzman 8 ekibi ile 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir. Bu ekipler her türlü ev nakliyesi problemine cevap verebilmek için donanımlıdırlar. Hizmetlerimiz sıralamasına aşağıdaki şekildedir.

Taşınacak evinize isteyeceğiniz ekspertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır. Ekspertiz ayni zamanda hizmet elemanlarının seçimini de bu tespitte yapar. taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de ekspertiz görevleri arasındadır. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir.

Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir. Şehir içi, Şehirler arası taşımacılık, hizmetleri.

Taşıma Kelimelerimiz

Ayazağa evden eve nakliyat

Ayazağa evden eve taşıma firmaları

Ayazağa nakliye şirketleri

Ayazağa nakliyat firmaları

Ayazağa nakliye fiyatları & ücretleri

Ayazağa nakliyat şirketleri

Ayazağa eşya depolama

Ayazağa ev taşıma

Ayazağa eşya taşıma

Ayazağa ofis büro taşımaofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat