Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Avcılar Ofis Taşıma 

Avcılar ofis taşıma hizmetleri ile firmamız yıllardır avcılar ilçesinde ofis büro eşyalarınızı İstanbul geneli şehir içi ve Türkiye geneli şehirler arası taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Firmamız ofis taşımacılığında geniş araç parkuru ve profesyonel tecrübeli personelleri ile ofis eşyalarınızı en kaliteli kurumsal bir şekilde taşımaktadır.

Avcılar büro taşıma işlerinizde sizle modern taşıma hizmetleri sunan firmamız ile ofis eşyalarını sigortalı taşıtın.  Sigortalı eşya taşıma işlerinde eşyalarınızda en ufak bir çizik dahi olmadan değerli ofis malzemelerinizi taşımaktayız. Ofis taşıma işlemleri öncelikle ofis mobilyaları sökülmeden önce hassa elektronik malzemeleriniz tek tek paketlenip kolilere yerleştirilir. Sonra dosya ve benzeri evraklarınız titiz bir şekilde toplanarak her şeyin üzerine  tek tek yazılır, ve diziminde hiç bir şey  kesinlikle karışmaz.

Ofis taşıma ofis mobilyası taşıma işine gelirsek elektronik ve dosyalar kolilenip araca taşındıktan sonra mobilyalarınız tek tek sökülüp paketlemesi yapılır ve araca taşınır. Gidilen yeni adresinizde iste öncelikle mobilyalar taşınır temiz bir şekilde kurulması yapılır kurulması yapıldıktan sonra,  ufak tefek eşyalar ve elektronik eşyalarınız getirilip tek tek yerleştirilir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat