Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Avcılar Nakliye

Avcılar evden eve nakliyat hizmetleri ile firmamız 1968 yılında İstanbul Avcılar başta olmak üzre İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Avcılar ilçesinde verdiğimiz ev ofis vb. taşımacılık hizmeti ile firmamız her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak müşterilerine kaliteli taşıma hizmetleri sunmaktadır.  Firmamız kısaca ev taşıma işlerinizi şehir içi olsun şehirler arası olsun sigortalı ambalajlı bir şekilde yapmaktadır.

Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Hızlı İletişim   : 0543 544 58 68

Anadolu Tel :    0216 573 58 68 

Evden eve nakliyat işlerinizde  sizlere tam teşekkürlü taşıma hizmetleri vermektedir. Tam teşekkürlük taşıma hizmetinde firmamız ev eşyalarınızı taşıdığında  bardağınıza kadar kendi personelleri ile hijyenik ve kaliteli bir şekilde toplaması ve  ambalajlamasını yapmaktadır. Kırılacak eşyalarınızı beyaz hijyenik kağıtlar ile tek tek paketlemesini yapıp tek kullanımlık kolilere yerleştiriyoruz. Avcılar evden eve işlerinizi firmamız ile yaptırın kafanız rahat olsun!


Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar eşya taşıma  hizmetlerinde sunumlarımızda aldığımız önlemler sayesinde, taşınacak eşyanızın ne olursa  olsun, zarar görmesi kesinlikle  söz konusu değildir. Paketlemede  kullandığımız özel teknikler ve kaliteli ambalaj  malzemeleri ile, eşyalarınız sigorta ve firmamız garantisi altında, taşıma  işlemi yapılmaktadır.

Deneyim sahibi ekipmanlarımız ile titiz ve özenli çalışmalar ile siz değerli müşterilerimizin  eşyalarınızı naklediyoruz. Firmamız kurulduğu günden bu yana, tüm çalışmalarında başarılı projelere  imza atmış olan bir firmadır,

Siz değerli Avcılar sakinlerine de bu başarılı çalışmalar arasında görmekten memnuniyet duyacaktır. Geniş kapsamlı hizmet sunumumuz, küçük maliyetler ile tarafınıza sunulmakta ve söz verdiğimiz sürede nakliye işleminiz yapılıp yeni evinize mutlu mesut bir şekilde taşımanızı sağlıyoruz.


Kurumsal Taşıma

Avcılar nakliye işlerinizde firmamız sizle eşyalarınızı daha güvenli taşınması için taşıma öncesi evinize eşyalarınızın detaylı olarak incelemesi için ücretsiz bir ekspertiz gönderiyor, Firmamız ile iletişime geçerek taşıma veya nakliye fiyatları hakkında bilgi almak için ücretsiz ekspertiz talebinde bulana bilir siniz. Avcılar bölgesinde firmamızın taşıma kampanyaları başlamıştır, Avcılar bölgesinde evden eve taşıma hizmetlerinde %20 indirim fiyatları ile eşyalarınızı taşıyoruz.

Avcılar evden eve nakliyat firmaları arasında sizle çok uygun maliyetlere fiyat veren firmalara kesinlikle güvenmeyin, çünkü nakliye sektöründe bir sürü işi bilmeyen korsan firmalar var telefonda kurumsal firma olarak tanıtıyorlar çoğu kendilerini fakat taşıma günü evinize geldikleri zaman olmadık sorunlar ile karşı karşıya bıraka biliyorlar.


Ev – Ofis Taşıma Bilgileri

Avcılar ev taşıma işlerinizde güvenceli firmalar ile çalışın kafanız berrak olsun eşyalarınız en iyi şekilde taşınsın, ev taşıma işi çok zor ve maliyetli bir iştir bu yükü hafifleten ise nakliye firmalarıdır, eğer bu nakliye firması işini ehli gibi yapamazsa büyük bir mağduriyet ile karşı karşıya kalırsınız ve taşıma yükünüz iki katına artar kesinlikle öneriyoruz işinizi kaliteli firmalar ile yaptırın daha çok maliyet ödeyin farkını sizde göreceksiniz.

Avcılar nakliyat işlerinizi bize bırakın kafanız rahat olsun eşyalarınız sağlıklı taşınsın! Avcılar Nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübe birikimi ile taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Firmamız kurumsal düşünceler altında sizlere her zaman modern taşıma hizmetleri sunmaktadır.  Ev taşıma işlerini özellikle profesyonel işi bilen personellerimiz ile taşımaktayız. Firmamız taşıma işlerinizi uygun fiyata sigortalı taşımaktadır.

Güvenceli Nakil Hizmetleri

Avcılar evden eve taşıma değerli  Avcılar sakinleri ofis eşyalarınızı, evinizi,  ya da konutunuzu yeni adreslerinize’mi taşımak istiyorsunuz  firmamızın taşıma hizmetlerinden yararlanmanızı  tavsiye ederiz.

Avcılar evden eve  hizmetlerinde  sunduğumuz tüm taşıma hizmetleri ihtiyaç sahiplerine sektörde güvenilir kurumsal ve  en kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere taşıma hizmetleri sunuyoruz. Gerçekleşen taşıma hizmetlerimizde, sigortalı taşıma her zaman ön plandadır. Sunduğumuz hizmetlerde maddi varlıklarınızın karşılığı olan eşya ya da ürünleriniz koruma altına alınmakta ve olası hasarların önüne geçilmektedir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat