Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

İşlerimizden izin aldıktan sonra apar topar eşyalarımızı toplar, araçları ve taşıyacak kişileri ayarlardık. Sonrasında tek tek topladığımız tüm eşyaları yeni evlerimizde tek tek açarak yerleştirdik. Yorgunluğumuz günlerce geçmez hatta sonuç olarak uzun süren bir hastalıkla dahi mücadele etmek zorunda kalabilmekteydik. Şimdi ise Ataşehir parça eşya taşıma bu zorlu süreci üstlenerek bizlere yeni mekânlarımızın keyfini çıkarmamızı sağlamaktadır. Tek bir gün içerisinde adres değişikliğimizi gerçekleştirmekte olan nakliyat bu özel hizmet karşısında oldukça uygun fiyat teklifleri sunmaktadır. Nakliyat bünyesinde bulunan asansör sistemi, tek kullanımlık malzemeler, bakımları düzenli olarak yapılan nakliyat araçları ve deneyimli ekip bir bütün halinde ortaya özel işler çıkarmaktadır.

Bu özel hizmetten faydalanan herkes memnuniyetlerini bildirmekte ve Ataşehir parça eşya taşımacılığı ismini daha geniş alana duyurma imkânına sahip olmaktadır. Fiyatlarını da vermiş olduğu hizmetlerin oranlarına göre belirlemesi de büyük memnuniyet kazanmakta ve herkes aldığı hizmetler kadar ödeme yapacakları için memnun kalmaktadırlar.

PRENSİBİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Zamanımıza yakışan kalitelerde hizmetler sunmakta olan Ataşehir parça eşya taşıma teknolojiye ayak uydurarak sahip olduğu web sayfası üzerinden iletişim bilgilerini ve hizmetlerini paylaşmaktadır. Bu sayede sayfa üzerinde tarihleri belirli olan mesafelere yapılacak olan illere eşya taşıyacak olan ya da parça eşya hizmetinden faydalanmak isteyenler gerekli iletişimleri kurmaktadırlar. Zamanının ve parasının kıymetini bilen herkes şimdilerde zaman kaybetmeden nakliyat ile iletişime geçerek bu özel hizmetten faydalanmaktadırlar.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat