Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ataşehir Nakliye

Yaz aylarının geldiği şu günlerde ev değiştirmek gibi bir fikriniz varsa öncelikle firma araştırması işini sıkı tutmalısınız. Kurumsal hizmet veren firmaları tercih ettiğiniz sürece asla başınız ağrımaz. Sorunsuz bir taşıma süreci geçirebilirsiniz. Ataşehir evden eve nakliyat olarak hizmet veren firma profesyonel ekibi ile taşınma endişenizi ortadan kaldıracaktır.

Ataşehir Tel : 0216 573  5868

Firma ile irtibata geçtiğinizde size taşınmak için gerekli soruları yönlendirecektir. Soruların içerisinde şu anki taşınacak olduğunuz evin durumu kaçıncı kat, asansörü var mı, evinizin eşyaları ve durumu yer almaktadır. Bu sorulara göre harekete geçen firma işin durumuna göre kadrosunu tamamlayacaktır.

TAŞINMADAN ÖNCE GÜVENİLİR FİRMA TERCİH EDİN

Taşınma öncesinde evinize gelip programı ona göre yapması işin daha hızlı bir şekilde bitmesi açısından önemlidir. Taşındığınız ev veya taşınacağınız evin katına göre asansör sistemini ya da eşyalarınız toplanma durumuna göre ekip temini etmesi gerekebilir. Ataşehir evden eve nakliye eşyalarınız toplanmadıysa daha fazla kişi ile gelerek eşyalarınızın toplanmasına yardımcı olabilir. Kişisel eşyalarınızı alarak geriye kalan tüm eşyalarınızı firmaya teslim edebilirsiniz.

Firmanın sürekli tavsiye edilen bir firma olması sizi memnun etmesinden kaynaklıdır. Sizi memnun ederse müşteri kitlesinin zamanla artacaktır. Firma tercih ederken mutlaka yakın çevrenizden fikir alacaksınızdır. Ataşehir evden eve nakliyat size sunduğu kusursuz nakliyat hizmeti ile memnun kalacağınız bir firmadır. Montaj ve demontaj ekibinin de bünyesinde yer alması eşyalarınızın kırılmadan taşınması için önemli bir hizmettir.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat