Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ataşehir Eşya Taşıma

Nakliye firmamız müşterilerine hizmet verdiği günden bu güne kadar nakliyat alanındaki teknolojiyi takip ederek müşterilerine hizmet vermektedir. Geniş araç filomuz ve uzman personelimiz ile işimizde en iyisi olmaya çalışmaktayız. Ataşehir eşya taşıma ve nakliyat hizmetlerinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ataşehir bölgesindeki birçok binanın ve işyerinin ihtiyaç duyduğu anda talep edebileceği en kaliteli hizmetle yakınınızdayız.

Geniş araç filosu ve tecrübeli elaman kadrosuyla Ataşehir ve çevresinden İstanbul’un her yerine hizmet vermekteyiz. Yeni teknoloji asansörlü eşya tanıma sistemleriyle eşyalar taşınırken bina sakinleri rahatsız edilmezken bina asansörlerine hasar verilmez. Ataşehir eşya taşıma işlerinde asansörlü sistemle eşyalar ev ya da ofislerin dışından balkon kısmından taşınmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ekipman ve uzman personel eşliğinde eşyalarınıza hasar vermeden nakliye işini yürütmekteyiz. Ev, işyeri, fabrika, ofis gibi yerlere çeşitli nakliye ve eşya taşıma işleriniz yapılır.

Taşınan eşyalarınız ambalajlarla zarar görmeyecek şekilde paketlenerek taşınacak hale getirilmektedir. Ataşehir eşya taşıma firmaları bölgesindeki en hızlı ve güvenilir hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Sizinde nakliyat işiniz varsa bize ulaşıp eşyalarınızı işinin ehli güvenilir kişilere teslim edebilirsiniz. Taşınacak eşyanın türü ve özelliğine göre taşıma işlemi gerçekleştirilir. Eşyanın yüküne göre küçük ya da büyük nakliyat araçları kullanılır. Çalışanlarımız kendi bünyemizde çalıştırdığımız daimi ve işinde uzman çalışanlardır. Eşyalarınız sıfır hata ve zararla istediğiniz adrese ulaştırılır. Eşya taşıma detayı için tıklayın.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat