Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Atatürk Mahallesi

Alanında son derece yetkin nakliye firmamız Ataşehir Atatürk evden eve nakliyat başta olmak üzere birçok işlemde üst düzeyde hizmet sağlamaktadır. Geniş araç filosunun yanında uzman kadroya sahip olmanın getirdiği avantajları iyi kullanan firmamız, profesyonel anlayışın gerekliliklerini yerine getirmektedir.

Ataşehir Atatürk ev taşıma işlemlerinde evden eve nakliyat dışında eşyaların paketlenmesi, ambalajlanması ve düzenlenmesi de ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Eşyaların sigortalanmasında aktif rol oynayan firmamızın tercih edilmesiyle hiçbir zahmete girmeden nakliye işlemleri tamamlanmaktadır. Kolileme işlemlerine göre düzenlenen eşyaların paketlenmesinde kaliteli ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir. Bunun dışında hiçbir işlev görmeyen malzemelerin kullanılması söz konusu değildir.

Ataşehir Atatürk Ofis taşıma işlemlerinde çok daha küçük araçlar ile hizmet sunulabilme imkanına sahip olan firmamız demonte monte işlemlerinde de bulunmaktadır.

Ataşehir Atatürk eşya depolama için geniş imkanlar sunan firmamız müşteri memnuniyetinde önemli oranlara ulaşmıştır. Her türlü taşımacılığın güven içinde yapılabilmesi için firmamız ile iletişime geçilmesi yeterlidir. Taşıma işlemlerine ait bilgilerin alınması mümkün olduğu gibi, kalitenin adresi ile de tanışılması mümkündür.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat