Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Atalar Nakliyat

Atalar Nakliyat

Türkiye’nin en büyük metropolü İstanbul’da Atalar evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız uzman, güler yüzlü ve güvenilir kadrosu ile evinizi taşırken sizin tek yapmanız gereken yeni evinizde geçireceğiniz mutlu anların hayalini kurmak olacak. Sizin için önemli olan ev eşyalarınız taşıma süresince bizim için de aynı öneme sahiptir. Sadece müşteri memnuniyeti ve başarıyı kendine amaç edinmiş firmamız siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

NAKLİYAT VE DEPOLAMADA KALİTE

Atalar ev taşıma gözünüzde büyümesin, bizi tercih edin ve size en uygun fiyatları verip, güvenilir hizmet sağlayalım. Ofisinizde bulunan eşyaların ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. İş faaliyetlerinizi yürüttüğünüz eşyalarınız bizimle emin ellerde olacak. Olabilecek en kısa sürede Atalar ofis taşıma işlemleri ile yeni ofisinize taşınacak ve işlerinizi aksatmadan çalışmaya devam edebileceksiniz.

Evden eve nakliyat nereye koyacağınızı bilemediğiniz, evinizde veya ofisinizde fazla yer kaplayan ya da sadece güvenli bir yerde saklamak istediğiniz eşyalarınız firmamız bünyesinde beklediğinizden de iyi korunacaktır. İstanbul Atalar eşya depolama hizmeti veren firmamız, sizin için özel olan eşyaları güvenle saklayacaktır.

Teklif İste
Biz size ulaşalım