Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Atakent Nakliyat

Nakliyecilik alanında, İstanbul’da bulunduğumuz semt içerisindeki en iyi hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca İstanbul ilinde Atakent ev taşıma çevresinde sadece bölgesine değil diğer ilçelere de evden eve nakliyat işleri tarafımızca yapılmaktadır. Firma olarak yalnız taşıma değil eşya depolama hizmetinde de yılların tecrübesine sahibiz.

Atakent eşya depolama hizmetlerini tamamen korumalı ve güvenlikli depolarımızda sunmaktayız. Eşyalarınız gerekiyorsa montolaması yapılarak söz konusu eşyaya uygun muhafaza kutularında paketlenmektedir. Sadece hizmet öncesinde ve sırasında değil hizmet sonrasında da müşterimizin güvenini kazanmakta ve sonraki nakliyat işlerinde de Atakent eşya taşıma alanında hizmetimize devam ederiz.

ATAKENT EV TAŞIMA

Yaptığımız her işte kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyeti çerçevesinde hareket etmekteyiz. Bulunduğumuz bölgede ofis, iş yeri ve atölye gibi yerlerin nakliye işlerini de gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda Atakent ofis taşıma çevresinde taşıdığımız her eşyanın kıymetini bilerek sanki kendi eşyamızmış gibi hassas davranmaktayız. Ayrıca firmamız tarafından oldukça ekonomik fiyatlara tüm bu hizmetler Atakent evden eve nakliyat bölgesinde verilmektedir. Sizde nakliye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat