Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma denilince akla ilk gelen Arnavutköy parça eşya taşıma firmamızdır. Firmamız alanında ve piyasada neredeyse işini disiplinle ve düzenle yapan tek firmadır. Sizler eğer evden eve ya da ofisten ofise eşyalarını taşıtmak isterseniz mutlaka bizden bilgiler alarak bizi tercih etmelisiniz. Parça eşya taşıma normal nakliyat şirketlerine göre daha uygun fiyat seçeneği ile karşınıza çıkar.

İşlemimiz şu şekilde gerçekleşir bizi ararsınız eşyalarınızın büyüklüğü ve hangi adrese teslim edeceğiniz hakkında bilgiler verirsiniz. Dilerseniz internet sitemizde yer alan formu doldurarak da bu bilgileri verebilirsiniz.

Formu doldururken sözleşme konusunda da maddeler vardır. Arnavutköy parça eşya taşıma sözleşme yaparak eşyalarınızı sigortalar ve başsına herhangi bir şey geldiği taktirde bu zararı ödeyerek sizlerin güvenini kazanırız. Sözleşmeden sonra ki adım ise adresine kadar gelmemiz ve parça eşyanıza uygun paketlerimiz ile eşyalarınızı özenle paketleriz. Geniş araç filolarımız sayesinde eşyalarınız sıkışarak ezilerek değil de rahat bir şekilde istenilen adrese ulaştırılır.

ARNAVUTKÖY PARÇA EŞYA TAŞIMA

Ayrıca Arnavutköy parça eşya taşımacılığı firmamızın uygun fiyatlı olmasının nedeni ise aynı güzergâhta oturup eşyalarını taşıtmak isteyen insanların eşyalarını aynı anda aynı araca toplamasıdır. Büyük tırlarımız sayesinde eşyalarınızı inme listesine göre yerleştirir ve listeye uyarak en sona en başta inecek eşyayı yükleriz. Sizde eşya taşıtmak istiyorsanız bize ulaşın.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat