Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Anadolu Yakası

Evinizdeki eşyalarınızın her birisinin manevi değeri oldukça yüksektir. evden eve nakliyat firmasının taşıması için eşyalarınızı emanet ederken içinizde kırılıp çizilecek korkusu vardır. Anadolu ev taşıma ile eşyalarınız evinizden nasıl teslim alındıysa o şekilde size teslim edilir. Eşyalarınız bulunduğu yerde ambalaj yapılıp sonrasında araca yüklenir. Araca yüklenirken de birbirine destek olacak şekilde yerleştirilir ki herhangi bir hasara uğramasın. Anadolu ofis taşıma hizmetimiz ile de eşyalarınız güvende taşınır.

NAKLİYE FİRMALARINI TERCİH EDERKEN;

Elektronik ve hassas eşyalarınıza özel paketleme malzemelerimiz kullanılarak hasar görmesi ihtimali kaldırılır. Aynı gün içinde alınan eşyalarınız dilediğiniz yere taşınır. Aynı zamanda da yerleştirilir. Anadolu yakası  ev taşıma hizmetimizden yararlanmak ve sorunsuz bir taşıma süreci geçirmek isterseniz firmamızın resmi internet sitesine göz atmalısınız.Eşyalarınızın manevi değerini düşündüğünüzde kimi annenizden kimi anneannenizden kimi de babanızdan size hatıradır.

Zamanla kullanımdan kaynaklı eskime durumunda maneviyattan dolayı atamadığınız eşyalarınızı Anadolu yakası  eşya depolama alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz. Depolama alanlarımızda eşyalarınız kayıt altında tutulmaktadır. Dilediğiniz süre kadar muhafaza edebiliriz. Eşyalarınızın bu alanlarda muhafaza edilmeden önce ambalaj yapılıp sonra saklanmaya başlanır. Anadolu yakası  evden eve nakliyat ile size sunduğumuz farklı hizmetlerimiz için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Her türlü sorularınız için resmi internet sitemizi de inceleyebilirsiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat