Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Anadolu Kavağı

Kuruluş felsefemiz olan "az laf çok iş" düsturuyla hareket eden firmamız Anadolu Kavağı evden eve nakliyat alanında hizmet sunmaktadır. Çevreye saygı politikasıyla sunduğumuz hizmetlerimiz-de en az gürültü ile en hızlı işi yapmaya çabalıyoruz. Tarafımızca, şirket prensipleri doğrultusunda yetiştirilen ekip arkadaşlarımızla Anadolu Kavağı ev taşıma işlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktayız.

Son model evden eve nakliyat  ekipman ve araçlarımızla sigortalanmak suretiyle gerçekleştirdiğimiz nakliyelerde gerekli hallerde asansör sistemi de kullanılmaktadır. Ev taşıma işlerinizin yanı sıra Anadolu Kavağı ofis taşıma konusunda da kaliteli hizmet sunmaktadır. Bizimle irtibata geçtiğiniz zamanı takip eden en kısa sürede tespit işlerini yapacak ekibimiz sizinle buluşarak yerinde incelemeler yapacak ve teklifimizi sunacaklardır. Bundan sonra size düşen, belirlenen taşınma zamanında sadece özel eşyalarınızı alıp yeni çalışma veya yaşam alanınızla ilgili programlar yapmak olacaktır.

Anadolu Kavağı Ev Taşıma

Hayatın akışını durdurmadan bu zorlu süreci atlatmanıza yardımcı olan Anadolu Kavağı eşya depolama sektöründe de yerini almıştır. Son model depolama alanlarına sahip olan firmamız, talep edilen eşyalarınızı yerinden alarak, gerekli saklama koşullarını sağlayarak depolamasını yapacaktır. Dilediğiniz zaman sonunda, eşyalarınızı bıraktığınız gibi alma garantisi sunmaktayız. Biz çok konuşmak yerine, çok çalışıyoruz. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat