Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Anadolu Hisarı

Nakliye hizmetlerinde parmakla gösterilen Anadolu Hisarı evden eve nakliyat firmaları bölgesel olarak lider konumda yer almaktadır. Müşterileri tarafından memnun edilen hizmetler sunulmaktadır. Taşınacak olan eşyaların farklılık arz etmesi taşıma faaliyetlerinde de farklılık göstermektedir. Ev ve ofis eşyalarının farklı olması Anadolu Hisarı ev taşıma hizmetlerinde paketleme konusunda eğitimli ve tecrübeli personellere işaret etmektedir. Mutfak eşyaları özellikle dikkat isteyen paketleme hizmeti istemektedir.

TAŞIMA ALANINDA KALİTELİ ÇALIŞMALAR

Müşteri temsilcileri ile çağrı merkezi üzerinden alınacak hizmet detayları doğrultusunda almak istenilen hizmetler not alınmakta ve istediğiniz tarihte Anadolu Hisarı ofis taşıma veya ev taşıma hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Sigortalı taşımacılık yapılarak karşılıklı olarak güven ortamı oluşturulmaktadır. Nakliye hizmetlerinin kaliteli yapılmasını sağlayarak problemsiz taşıma çalışması yapılmaktadır.

Yeterli personel görevlendirme ve istenilen hizmetin kısa sürede kusursuz bir şekilde tamamlanması planlanmaktadır. Tecrübeli ekip kadroları ile istenildiği gibi sonuçlanmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründeki faaliyetlere ek olarak Anadolu Hisarı eşya depolama faaliyetini de gerçekleştiren firma, bu konuda da hassasiyetini korumaktadır. Eşyaların zarar görmesi engellenecek önlemler alınmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat